به فینگر فود فقط به عنوان یک پیش غذای ساده نگاه نکنید. فینگر فودها واقعا مهم‌تر از یک پیش غذای ساده هستند، فرض کنید که در طول مهمانی، همه ایستاده‌اند و مشغول صحبت با یکدیگرند، در این زمان پخش کردن فینگر فود بین مهمان‌ها می‌تواند تاثیر خوبی در مهمانی و روحیه دوستان شما داشته باشد. در این مقاله، مجتمع بزرگ ماه منیر قصد دارد بهترین فینگر فودهای محبوب را برای استفاده در مهمانی برای شما عزیزان معرفی کند، با ماه همراه باشید.

لقمه وافل خاویار

لقمه وافل خاویار

به جای سرو بلینی در کنار قوطی خاویار، این تنقلات دستی را درست کنید. وافل ها را به صورت نواری برش بزنید و داخل آن را با خاویار، کرم فریچ و پیازچه خرد شده پر کنید تا یک فینگر فود خوشمزه را برای مهمانان خود درست کنید.

مربای پیاز و پنیر روگلاچ

مربای پیاز و پنیر روگلاچ

روگلاخ معمولاً با مربا و آجیل خرد شده روی آن‌ها ریخته می‌شود و روی آن مقدار زیادی شکر دارچینی می‌پاشند، اما خمیر به طرز شگفت‌آوری خانه‌ای سازگار برای پر کردن طعم‌دار می‌سازد. اینها را با یک مربای غلیظ پیاز خانگی که با سرکه بالزامیک، سماق و گشنیز مزه دار شده است، پخش کنید.

صدف پیچیده در گوشت

صدف پیچیده در گوشت

این اسکالوپ های دو لقمه ای کوکتل مهمانی به راحتی آماده می شوند و در بدترین حالت، 30 دقیقه برای تهیه آن‌ها زمان نیاز دارید. بیکن طعم دودی خوبی به آن اضافه می کند، اما می توانید این دستور را با پروشوتو یا پانستا نیز درست کنید. در صورت نیاز مخلفات بیشتری به آن اضافه کنید.

سیب زمینی خرد شده ترد با خیارشور و خامه

سیب زمینی خرد شده ترد با خیارشور و خامه

این سیب زمینی‌های فوق العاده ترد آب پز کنید و سپس له کنید و در یک تابه با سایز متوسط بپزید. مقداری خامه ترش با سنبله جین؛ پاشیدن قلیه سالمون، پیازچه، شوید و جعفری؛ و شلغم، چغندر و گل کلم سریع ترشی، این لقمه های رنگارنگ را لذت بخش می‌کند.

گوگر با ماهی قزل آلا دودی، خاویار و پروشوتو

گوگر با ماهی قزل آلا دودی، خاویار و پروشوتو

این پفک‌های پنیری شیک به نظر می‌رسند، اما در عرض چند دقیقه کنار هم می‌آیند تا هر میان‌وعده‌ای را مانند یک غذای مناسب برای یک وعده غذایی جلوه دهند. نیمی از مواد را با تکه‌هایی از پروشوتو و ماهی آزاد دودی و نیمی را با مقداری خاویار و کرم فریش پر کنید. الان این فینگر فود برای مصرف آماده است.

بروشتا گوجه فرنگی

بروشتا گوجه فرنگی

تقریباً هر مهمانی کوکتل تابستانی می‌تواند از یک بشقاب بروشتا استفاده کند. این پیش غذا فقط در چند دقیقه آماده می‌شود و کار را برای میزبان آسان می‌کند. این یک راه عالی برای نشان دادن گوجه‌فرنگی‌ها در زمان رسیدن و در فصل است، خواه از باغ شما، بازار کشاورزان یا خواربارفروشی آمده باشند.

بیسکویت پارمزان دو لقمه

بیسکویت پارمزان دو لقمه

این بیسکویت ها روی یک تخت از پنیر پارمزان رنده شده پخته می‌شوند و در نتیجه پوسته‌ای ترد و پنیری در اطراف ته هر بیسکویت ایجاد می‌شود. با اینکه بیسکویت پارمزان دو لقمه با همین حالت خوشمزه است اما بهتر است آنها را با کمی عسل امتحان کنید، یا با ریختن چند مشت آویشن تازه یا پیازچه تازه در خمیر، آنها را خوش فرم‌تر کنید تا روی خمیر قرار گیرند.

فتا ترشی شده با دانه فلفل سبز

فتا ترشی شده با دانه فلفل سبز

مرین کردن فتا مکعبی یک حرکت کم تلاش با نتایجی با طعم عالی است. آن را با کراکر و میوه جفت کنید تا تخته پنیر خود را محکم کنید. بافت کمی هوای فتا آن را برای جذب طعم‌های تند مانند این دانه‌های فلفل شور و تند عالی می‌کند. برای بهترین نتیجه، به دنبال فتا در آب نمک باشید. قبل از مرینیت کردن، آب نمک را تخلیه کنید.

مینی وج سالاد با سس آنچوی

مینی وج سالاد با سس آنچوی

این مثلث‌های کوچک در یک سس خامه‌ای پوشیده شده از آنچوی پوشانده شده و در پانکوی ترد لایروبی می‌شوند، که خوردن آن‌ها را با دست آسان می‌کند.

کوکتل کنجد سیاه و سفید نمکی

کوکتل کنجد سیاه و سفید نمکی

دوری گرینسپن، متخصص پخت، می‌گوید: «در این کوکی‌ها، شما با یک خمیر شیرین شروع می‌کنید و دانه‌های کنجد آن را روی زنجیره‌های شیرین و خوش طعم فشار می‌دهند. مخلوط کردن بادام آسیاب شده با آرد بر طعم کنجد آجیلی تاکید دارد.

صدف روی نیم پوسته با مینیونت رز

صدف روی نیم پوسته با مینیونت رز

همانطور که اسکیپ بنت، بنیانگذار آیلند کریک می گوید، صدف های بزرگ “برهنه” خوشمزه هستند، اما گاهی اوقات سرآشپز جرمی سوال آنها را با مینیونت (سس سرکه) مانند این که با رز درخشان درست شده است، می پوشاند.

زیتون بو داده گیاهی

زیتون بو داده گیاهی

این زیتون‌های برشته شده با گیاهان، یک غذای ساده و شیک هستند که به راحتی آماده می‌شوند و حتی می‌توان آن‌ها را آسان‌تر میل کرد. آنها را گرم یا در دمای اتاق سرو کنید.

پاپ کورن با پسته کنجدی لعاب دار

پاپ کورن با پسته کنجدی لعاب دار

مخلوط پاپ کورن با پسته لعاب دار یک میان وعده شیرین و شور ایجاد می کند که با کوکتل ها فوق العاده است.

قارچ پر شده با پنیر بز با آرد سوخاری

قارچ پر شده با پنیر بز با آرد سوخاری

برای این لقمه‌های رضایت‌بخش از نظر بافت، شور خامه‌ای در قارچ‌های کرمنی پر می‌شود و روی آن پودر سوخاری گیاهی ترد می‌ریزند. می توانید این ها را یک روز قبل درست کنید و بدون آرد سوخاری در یخچال بگذارید، سپس قبل از سرو روی آن را روی آن بپاشید.

مینی پیتزا

مینی پیتزا

این دستور بر اساس لمجون عربی است، یک تکه خمیر نازک که روی آن گوشت چرخ کرده، سپس پخته می شود. در اینجا، گوشت بره چرخ شده با زیره، نعناع و آجیل کاج طعم دار می شود.

بروشتا نخود گیاهی

بروشتا نخود گیاهی

کلید این بروشتای خوشمزه سرآشپز نانسی سیلورتون، روغن زیتون فراوان است. پس از پختن نخود با طعم دهنده های مختلف – از جمله پیاز، پانچتا و هویج – آنها را با مقدار زیادی روغن پوره می کند، پوره را روی نان تست پخش می کند و با کمی روغن می ریزد.